Szanowni Państwo!
Minister Edukacji Narodowej Dariusz Piontkowski przekazał dzisiaj kolejną informację , że do dnia 24 maja 2020 roku zostaje przedłużona przerwa w nauczaniu stacjonarnym, w jednostkach systemu oświaty. W związku z powyższym dbając o zdrowie i bezpieczeństwo Wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno -Edukacyjno -Wychowawczego zostaje zawieszona działalność placówki do dnia 24 maja 2020 roku. Oczywiście nauczyciele i specjaliści OREW nadal będą każdego dnia , Drodzy Rodzice przesyłać propozycje zajęć z dziećmi i młodzieżą. Nadal działa na Facebooku grupa zamknięta: Nauczyciele, Specjaliści OREW, Rodzice. W przypadku jakichkolwiek problemów Jesteśmy do Państwa dyspozycji, w tym Psycholog OREW. Mimo tak trudnego okresu można kontaktować się również w sprawie przyjęcia dziecka do Naszego Ośrodka na Nowy Rok Szkolny. Prosimy o kontakt z Sekretariatem OREW 65 5296474 WEW.22. ZOSTANĄ PAŃSTWU PODANE NUMERY TELEFONÓW DO DYREKTORA ORAZ ZASTĘPCY, , którzy przekażą informacje dotyczące wszelkich formalności.

Pozdrawiam serdecznie i Życzę Zdrowia.
Iza Majorczyk - Dyrektor Ośrodka Piotrusia Pana
Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie przestrzega przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

W związku z tym, w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie powołany został Inspektor Ochrony Danych - Marcin Wowk. Z IOD można kontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych pod adresem: iod.psonileszno@grupaformat.pl.