Dzisiejsza data: czwartek, 18 lipca 2019 roku Aktualna pozycja » http://www.psoni-leszno.pl/ » Ogłoszenie o zamówieniach    
 
 

Szanowni Państwo!
Informujemy, iż zmieniamy nazwę z Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lesznie na Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie.
   Wybrane z galerii


Ogłoszenie o zamówieniach

Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych - wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno - Edukacyjno - Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie w terminie od 06.05.2019r. do 30.04.2020r.


Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty załącznik
więcej...

Ogłoszenie na uslugi cateringowe na 2019 rok


Ogłoszenie na uslugi cateringowe na 2019 rok 1. Załącznik
więcej...

Ogłoszenie o zamówieniu


Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych – wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie w terminie od 01.10.2018 r. do 30.04.2019 r. 1.
więcej...

Ogłoszenie o przetargu - Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych


Unieważnienie przetargu załącznik  
więcej...

Ogłoszenie o przetargu - Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych


Informujemy, że przetarg nieograniczony  na  Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych – wychowanków Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz
więcej...

Ogłoszenie nr 368476 - 2016 z dnia 2016-12-16 r. - Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych


Leszno: Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych – podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie w terminie od 02.01.2017 r. do 31.12.2017 r. z pominięciem jednego miesiąca letniego.
więcej...

WYKONANIE ROBÓT REMONTOWO – BUDOWLANYCH


Wyniki przetargu 1. Wyniki przetargu - strona 1 2. Wyniki
więcej...

Przetarg


Ogłoszenie o wynikach zbiórki publicznej załącznik
więcej...

Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych


SPECYFIKACJA ISTOTNYCH WARUNKÓW ZAMÓWIENIA „Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych – podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lesznie w terminie od 13.01.2014r. do 31.12.2014r.
więcej...

Termomodernizacja elewacji - poniżej poziomu gruntu i powyżej wraz z pracami towarzyszącymi


Termomodernizacja elewacji - poniżej poziomu gruntu i powyżej wraz z pracami towarzyszącymi - obiektu Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lesznie 1. Ogłoszenie
więcej...

Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych


Dowóz i odwóz osób niepełnosprawnych – podopiecznych Ośrodka Rehabilitacyjno – Edukacyjno – Wychowawczego Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lesznie w terminie od 02.01.2013r. do 31.12.2013r. z pominięciem jednego miesiąca letniego.   1.
więcej...

DODANE DO ARCHIWUM - Przebudowa i Zmiana Sposobu Użytkowania pomieszczeń poddasza i piwnicy


Przebudowa i Zmiana Sposobu Użytkowania pomieszczeń poddasza i piwnicy na sale rehabilitacyjne i pomieszczenia towarzyszące oraz dobudowę zewnętrznej
więcej...


Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie
Zatrudni pracownika do obsługi kadrowo – księgowej.
 
Chętne Osoby Zapraszamy na ulicę Starozamkową14a . Księgowość parter budynku.

 

Ogłoszenie na uslugi cateringowe na 2019 rok

1. Załącznik

 

 

 

Wykonanie: gechu.nazwa.pl