Dzisiejsza data: sobota, 19 października 2019 roku Aktualna pozycja » http://www.psoni-leszno.pl/ » Rok szkolny 2019/2020    
 
 

Szanowni Państwo!
Informujemy, iż zmieniamy nazwę z Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Lesznie na Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie.
   Wybrane z galerii


Rok szkolny 2019/2020

Integracyjna Olimpiada Sportowa
Wycieczka do lasu
W bibliotece
Sala zabaw WMB – ruch poprzez zabawę
Integracyjny Turniej Kręglarski
Światowy Dzień Zwierząt
Dzień Przedszkolaka
Pieczenie ciasta
Seans w "Grocie solnej"
Wycieczka do Osiecznej
W sadzie
Wycieczka do lasu "Nowy Świat"
Wycieczka do lasu
Festyn organizacji pozarządowych
Wycieczka do Włoszakowic
Zajęcia na siłowni nad Zalewem Rydzyńskim
Zajęcia z alpakami

 

Ogłoszenie na uslugi cateringowe na 2019 rok

1. Załącznik

 

 

 

Wykonanie: gechu.nazwa.plPolskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie przestrzega przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018 r., poz. 1000).

W związku z tym, w Polskim Stowarzyszeniu na Rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Lesznie powołany został Inspektor Ochrony Danych – Marcin Wowk. Z IOD można kontaktować się w sprawach dotyczących przetwarzania Państwa danych osobowych pod adresem: iod.psonileszno@grupaformat.pl.